Naud. žaidėjai (RKL A divizionas)

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 28.6
2. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 24.1
3. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 23.4
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.5
5. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 21.9
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 21.8
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 21.6
8. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 21.3
9. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 18.9
10. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 18.2
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 20.5
2. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 19.4
3. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.9
4. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 17.1
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 16.8
6. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 16.5
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.4
8. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 16.0
9. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 16.0
10. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 12.7
2. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.5
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 11.1
4. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.6
5. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.6
6. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 8.4
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 8.4
8. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
9. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 7.7
10. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 9.4
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.6
3. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 5.3
4. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.2
5. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 5.1
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
7. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 5.0
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.0
9. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 4.8
10. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
2. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 1.7
3. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 1.6
4. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.4
5. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 1.3
6. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
7. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 0.9
8. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
9. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.8
10. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 6.7
2. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 6.4
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.8
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
5. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 4.9
6. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
7. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 4.8
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.5
9. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 4.4
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 4.2
11. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 4.0
12. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 3.9
13. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 3.9
14. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.9
15. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 3.9
16. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 3.9
17. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 3.8
18. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 3.8
19. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 3.8
20. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.7
21. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 3.6
22. Vytautas Saulis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 3.6
23. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 3.5
24. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 3.4
25. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 3.4
26. Liudas Radavičius Kelmės „Kelmė“ 3.4
27. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 3.3
28. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.3
29. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 3.3
30. Laurynas Miknevičius Raseinių „Raseiniai" 3.3
31. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 3.3
32. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 3.2
33. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 3.2
34. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 3.1
35. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 3.1
36. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 3.0
37. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 3.0
38. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 3.0
39. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 3.0
40. Augustas Žilinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 3.0
41. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 2.9
42. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 2.9
43. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 2.9
44. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 2.9
45. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 2.7
46. Remigijus Sugintas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.7
47. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.7
48. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 2.7
49. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
50. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 2.7
51. Dominykas Gružinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.6
52. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 2.6
53. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 2.6
54. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.6
55. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 2.6
56. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 2.6
57. Rapolas Raižys Ukmergės „Olimpas“ 2.5
58. Deimantas Pavlovskis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.5
59. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.5
60. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 2.5
61. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.5
62. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 2.5
63. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 2.5
64. Laurynas Jacevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.5
65. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 2.5
66. Ignas Bilinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.5
67. Einaras Beržonskis Ukmergės „Olimpas“ 2.4
68. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 2.4
69. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 2.4
70. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 2.4
71. Gytis Asačiovas Kauno „Atletas-LSU“ 2.3
72. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 2.3
73. Deividas Visockis Kelmės „Kelmė“ 2.3
74. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 2.3
75. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 2.3
76. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 2.2
77. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 2.2
78. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.2
79. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 2.2
80. Mantas Košelis Raseinių „Raseiniai" 2.2
81. Mantas Mažeika Plungės „Olimpas“ 2.1
82. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 2.1
83. Tadas Rapolavičius Tauragės „Tauragė“ 2.1
84. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 2.1
85. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 2.1
86. Domantas Strikulys LCC tarptautinis universitetas 2.0
87. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.0
88. Edvinas Daunys Kelmės „Kelmė“ 2.0
89. Ignas Dirda Lietuvos sporto universitetas 2.0
90. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 2.0
91. Nerijus Mika Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.0
92. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.0
93. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 2.0
94. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 2.0
95. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.9
96. Martynas Rakauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.9
97. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 1.9
98. Tomas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 1.8
99. Benas Survila Lietuvos sporto universitetas 1.8
100. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 1.8
101. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.8
102. Mantas Gelčius Kauno „Atletas-LSU“ 1.8
103. Jaunius Davniukas Kauno „Atletas-LSU“ 1.8
104. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 1.7
105. Lukas Tumpa Tauragės „Tauragė“ 1.7
106. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 1.7
107. Aurimas Birgelis Vilkaviškio „Perlas“ 1.7
108. Simas Sakalauskas Kauno technologijos universitetas 1.7
109. Donatas Janavičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.6
110. Algirdas Kniukšta Plungės „Olimpas“ 1.6
111. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 1.6
112. Rytis Adžgauskas Kauno technologijos universitetas 1.6
113. Ugnius Nikitinas Kauno „Atletas-LSU“ 1.6
114. Rytis Petrulis Biržų „Biržai-KKSC“ 1.6
115. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 1.6
116. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 1.6
117. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 1.5
118. Paulius Vilkas Lietuvos sporto universitetas 1.5
119. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.5
120. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.5
121. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 1.5
122. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 1.5
123. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 1.4
124. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 1.4
125. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 1.4
126. Modestas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 1.4
127. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 1.4
128. Julius Kigas Tauragės „Tauragė“ 1.4
129. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 1.4
130. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.4
131. Juozas Talat-Kelpšas Kauno technologijos universitetas 1.4
132. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 1.4
133. Laurynas Vičius Plungės „Olimpas“ 1.3
134. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 1.3
135. Žygimantas Kerza Kauno technologijos universitetas 1.3
136. Gleb Kopantsev LCC tarptautinis universitetas 1.3
137. Linas Kolosovas Kauno technologijos universitetas 1.3
138. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
139. Kasparas Bružas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.3
140. Pranciškus Ručinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.2
141. Karolis Timofejevas Ukmergės „Olimpas“ 1.2
142. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 1.2
143. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 1.2
144. Rokas Triaušys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.2
145. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.1
146. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.1
147. Simonas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 1.1
148. Ernestas Umbra Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
149. Stefano Manavis LCC tarptautinis universitetas 1.1
150. Karolis Opulskis Kretingos „Kretinga“ 1.1
151. Mantvydas Siauka Vilkaviškio „Perlas“ 1.0
152. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 1.0
153. Aristidas Lukas Končius Kauno technologijos universitetas 1.0
154. Lukas Pivoriūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.0
155. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 1.0
156. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
157. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 1.0
158. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 1.0
159. Edgaras Tamašaitis Vilkaviškio „Perlas“ 1.0
160. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
161. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 1.0
162. Valentinas Gadliauskas Lietuvos sporto universitetas 1.0
163. Žygimantas Bareikis Lietuvos sporto universitetas 1.0
164. Ainaras Budginas Plungės „Olimpas“ 0.9
165. Klaudijus Surplys Plungės „Olimpas“ 0.9
166. Gytis Sušinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.9
167. Gvidas Kačiušis Raseinių „Raseiniai" 0.9
168. Mantas Aukselis Kretingos „Kretinga“ 0.9
169. Gytis Sutkus Vilkaviškio „Perlas“ 0.8
170. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
171. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 0.8
172. Rimvydas Brencius Kretingos „Kretinga“ 0.8
173. Aidas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
174. Dovydas Vengalis Plungės „Olimpas“ 0.8
175. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 0.8
176. Matas Zutkis Vilkaviškio „Perlas“ 0.7
177. Matas Sabaliauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.7
178. Rytis Leonavičius Tauragės „Tauragė“ 0.7
179. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.7
180. Gytis Šukys Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.7
181. Matas Kabašinskas Kauno technologijos universitetas 0.7
182. Rokas Norkus Kauno technologijos universitetas 0.7
183. Benas Beresnevičius Kauno technologijos universitetas 0.7
184. Dovydas Jurkevičius Lietuvos sporto universitetas 0.6
185. Modestas Gauba Ukmergės „Olimpas“ 0.6
186. Tautvydas Stankus Tauragės „Tauragė“ 0.6
187. Tautvydas Rekašius Ukmergės „Olimpas“ 0.6
188. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.6
189. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 0.5
190. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.5
191. Tomas Vanagas Kretingos „Kretinga“ 0.5
192. Mantas Pocius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.5
193. Domantas Dzimidas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
194. Vilius Klumbys Tauragės „Tauragė“ 0.5
195. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 0.5
196. Rokas Smilgevičius Plungės „Olimpas“ 0.5
197. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 0.5
198. Darius Kuzmickas Tauragės „Tauragė“ 0.5
199. Mantas Žvirblis Lietuvos sporto universitetas 0.4
200. Lukas Meilius Tauragės „Tauragė“ 0.4
201. Deivydas Šeršenis Plungės „Olimpas“ 0.4
202. Matas Prascienius Ukmergės „Olimpas“ 0.4
203. Eimantas Daukša Plungės „Olimpas“ 0.4
204. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 0.4
205. Povilas Mika Plungės „Olimpas“ 0.4
206. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 0.4
207. Denas Andriuškevičius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.4
208. Robertas Kurmis Plungės „Olimpas“ 0.3
209. Ignas Pikas Kauno technologijos universitetas 0.3
210. Rokas Eglinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.3
211. Mantas Narkus Plungės „Olimpas“ 0.3
212. Karolis Šatas Kelmės „Kelmė“ 0.3
213. Dilanas Švaistys Tauragės „Tauragė“ 0.3
214. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
215. Laurynas Andriuškevičius Kauno technologijos universitetas 0.3
216. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.2
217. Lukas Gasevičius Kauno technologijos universitetas 0.2
218. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ 0.2
219. Dmytro Zhuralov LCC tarptautinis universitetas 0.1
220. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.1
221. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.1
222. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
223. Pijus Grosas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.0
224. Rokas Armalis Plungės „Olimpas“ 0.0
225. Gabrielius Kreimeris Raseinių „Raseiniai" 0.0
226. Laimonas Brazauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.0
227. Matas Dabulevičius Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
228. Mantas Klezys Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
229. Domantas Mančius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
230. Henrikas Lubinas Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
231. Emilijus Andrijauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
232. Gražvydas Navickas Raseinių „Raseiniai" 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 2.6
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 2.5
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
4. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
5. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
6. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 2.2
7. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
8. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 2.1
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 2.1
10. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 1.9
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 4.3
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 3.9
3. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 3.8
4. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.6
5. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 3.3
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.2
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.1
8. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 3.0
9. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 3.0
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 2.9
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 88.0
2. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 87.3
3. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 86.7
4. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 86.4
5. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 85.9
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 85.5
7. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 84.8
8. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 83.9
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 83.1
10. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 82.1
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 76.2
2. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 73.7
3. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 67.7
4. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 66.9
5. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 66.8
6. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 66.1
7. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 64.9
8. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 63.2
9. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 62.3
10. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 62.1
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 50.0
2. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 50.0
3. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 44.4
4. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 44.2
5. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 43.8
6. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 43.7
7. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 42.5
8. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 42.3
9. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 40.3
10. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 40.0
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų