Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 26.6
2. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 25.1
3. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 23.3
4. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 22.9
5. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 22.8
6. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 22.7
7. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 21.1
8. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 21.0
9. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 20.4
10. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 20.1
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 24.5
2. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 23.8
3. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 21.3
4. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 18.8
5. Ignas Daukšys Kelmės „Kelmė“ 17.2
6. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 16.5
7. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 16.5
8. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 16.1
9. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 16.1
10. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 16.0
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 10.9
2. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 10.6
3. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 10.3
4. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 9.9
5. Arnas Tilindė Jonavos „Jonava-2“ 9.6
6. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 9.2
7. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 8.2
8. Ignas Daukšys Kelmės „Kelmė“ 7.8
9. Valdas Undraitis Šilalės „Lūšis“ 7.5
10. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 7.4
11. Karolis Pupinis Kauno „Atletas“ 7.2
12. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 7.2
13. Augustas Žilinskas Akmenės SC-„Grudita" 7.0
14. Dominykas Bučas Biržų „Biržai-KKSC“ 7.0
15. Bartautas Blažauskas Vytauto Didžiojo universitetas 7.0
16. Edvinas Lebeckas Ukmergės „Olimpas“ 6.9
17. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 6.8
18. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 6.7
19. Eimantas Žilius LCC tarptautinis universitetas 6.7
20. Lukas Tumpa Tauragės „Fortūna-Agava“ 6.6
21. Mantas Gelčius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 6.6
22. Justas Janulis Akmenės SC-„Grudita" 6.6
23. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.5
24. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 6.5
25. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 6.5
26. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 6.4
27. Robert Subotkevič Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 6.4
28. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 6.3
29. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 6.0
30. Benius Urbonavičius Akmenės SC-„Grudita" 5.9
31. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.9
32. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 5.8
33. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 5.8
34. Dovydas Daubaris Plungės „Olimpas“ 5.8
35. Justas Košys Šilalės „Lūšis“ 5.7
36. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 5.5
37. Deividas Petravičius Vytauto Didžiojo universitetas 5.4
38. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 5.4
39. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 5.3
40. Tadas Rapolavičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 5.2
41. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 5.1
42. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 5.1
43. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 5.0
44. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 5.0
45. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 5.0
46. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 5.0
47. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.0
48. Vidas Veryga Šilalės „Lūšis“ 4.9
49. Deividas Petravičius Kretingos „Kretinga“ 4.9
50. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.9
51. Andrius Aleksandrovas Kauno „Atletas“ 4.8
52. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 4.8
53. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 4.7
54. Martynas Šeputis Šilalės „Lūšis“ 4.6
55. Deividas Pogužinskas Kauno „Atletas“ 4.6
56. Rytis Sasnauskas Tauragės „Fortūna-Agava“ 4.5
57. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 4.5
58. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.5
59. Gytis Neimantas Kauno „Atletas“ 4.5
60. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.5
61. Simas Sakalauskas Jonavos „Jonava-2“ 4.5
62. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 4.4
63. Mintautas Bulanovas Akmenės SC-„Grudita" 4.3
64. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 4.3
65. Jokūbas Špokas Jonavos „Jonava-2“ 4.3
66. Žilvinas Kubilius Ukmergės „Olimpas“ 4.2
67. Rokas Čepanonis Raseinių „Raseiniai" 4.1
68. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 4.1
69. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas“ 4.1
70. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 4.0
71. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 4.0
72. Martynas Valters Akmenės SC-„Grudita" 4.0
73. Rokas Rakevičius Šilalės „Lūšis“ 3.9
74. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas“ 3.9
75. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 3.9
76. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.9
77. Mantas Rūbštavičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.9
78. Mantvydas Gečionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 3.9
79. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.9
80. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 3.8
81. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 3.8
82. Lukas Daugirdas Jonavos „Jonava-2“ 3.8
83. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.8
84. Julius Gustas Šilalės „Lūšis“ 3.7
85. Irmantas Lianzbergas Kelmės „Kelmė“ 3.7
86. Henrikas Šliogeris Kauno r. „Omega“ 3.7
87. Ervinas Černis Jonavos „Jonava-2“ 3.7
88. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.7
89. Tomas Melnikavičius Kelmės „Kelmė“ 3.7
90. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 3.6
91. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 3.6
92. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.5
93. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 3.5
94. Laimonas Mikšys Kelmės „Kelmė“ 3.5
95. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 3.5
96. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas“ 3.4
97. Juozas Milius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.4
98. Paulius Danusevičius Kelmės „Kelmė“ 3.4
99. Mantas Košelis Akmenės SC-„Grudita" 3.4
100. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 3.4
101. Gytautas Kibelkis Plungės „Olimpas“ 3.3
102. Šarūnas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 3.3
103. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 3.3
104. Lukas Balčiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 3.3
105. Edvinas Dubauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 3.3
106. Augustinas Venckus LCC tarptautinis universitetas 3.3
107. Raimondas Matutis Šilalės „Lūšis“ 3.3
108. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 3.2
109. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas“ 3.2
110. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 3.2
111. Arvydas Čepulis Kelmės „Kelmė“ 3.2
112. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 3.2
113. Rokas Ruškys Vytauto Didžiojo universitetas 3.2
114. Nerijus Mika Akmenės SC-„Grudita" 3.1
115. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.1
116. Mindaugas Stropus Plungės „Olimpas“ 3.1
117. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 3.1
118. Mantas Vavilovas Ukmergės „Olimpas“ 3.0
119. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.0
120. Vilmantas Alčiauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.9
121. Vaidas Pauliukėnas Kelmės „Kelmė“ 2.9
122. Liudas Valantinas Šilalės „Lūšis“ 2.9
123. Erikas Mikužis Vytauto Didžiojo universitetas 2.8
124. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 2.8
125. Svajūnas Kaušius Kelmės „Kelmė“ 2.8
126. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 2.8
127. Justas Kalinauskas Ukmergės „Olimpas“ 2.7
128. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 2.7
129. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 2.7
130. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 2.7
131. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 2.7
132. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.7
133. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 2.7
134. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 2.7
135. Petras Piekus Kretingos „Kretinga“ 2.6
136. Simas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 2.6
137. Mantas Pigaga Ukmergės „Olimpas“ 2.6
138. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 2.5
139. Domantas Burneika Vytauto Didžiojo universitetas 2.5
140. Mindaugas Čepauskas Šilalės „Lūšis“ 2.5
141. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.5
142. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas“ 2.5
143. Klaidas Pilkis Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.4
144. Gustas Giedraitis Kauno „Atletas“ 2.4
145. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas“ 2.4
146. Tadas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.4
147. Tomas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.4
148. Marius Zimnickis Jonavos „Jonava-2“ 2.4
149. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 2.3
150. Deividas Dragūnas Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.3
151. Domantas Gečys Jonavos „Jonava-2“ 2.3
152. Lukas Buitkus Ukmergės „Olimpas“ 2.3
153. Modestas Šemeklis Ukmergės „Olimpas“ 2.2
154. Rapolas Raižys Kauno „Atletas“ 2.2
155. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 2.2
156. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.1
157. Mindaugas Čibiras Vytauto Didžiojo universitetas 2.1
158. Donatas Zemliauskas Šilalės „Lūšis“ 2.1
159. Povilas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.1
160. Jokūbas Švambaris Akmenės SC-„Grudita" 2.0
161. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 2.0
162. Dominykas Peleckis Vytauto Didžiojo universitetas 2.0
163. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.9
164. Tomas Karalius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.9
165. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 1.9
166. Žygimantas Sirvydas Šilalės „Lūšis“ 1.9
167. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 1.9
168. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 1.8
169. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 1.8
170. Eimantas Maksvytis Kauno „Atletas“ 1.8
171. Margiris Vaznaitis Jonavos „Jonava-2“ 1.8
172. Tadas Užolinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.7
173. Andrius Urbonas Šilalės „Lūšis“ 1.7
174. Gytis Valickas Ukmergės „Olimpas“ 1.7
175. Rokas Narkus Akmenės SC-„Grudita" 1.7
176. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 1.7
177. Laurynas Danielius Kretingos „Kretinga“ 1.7
178. Vytautas Čėsna Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.7
179. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 1.6
180. Vilius Klumbys Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.6
181. Tautvydas Stankus Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.6
182. Valentinas Gadliauskas Plungės „Olimpas“ 1.5
183. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.5
184. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.5
185. Andrius Šebelskis Raseinių „Raseiniai" 1.5
186. Martynas Boboriko Ukmergės „Olimpas“ 1.4
187. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
188. Domantas Mukas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.3
189. Domantas Taučius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
190. Titas Vaitiekūnas Ukmergės „Olimpas“ 1.2
191. Domantas Zabora LCC tarptautinis universitetas 1.2
192. Rokas Milašiūnas Akmenės SC-„Grudita" 1.2
193. Arnas Jankūnas Ukmergės „Olimpas“ 1.2
194. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas“ 1.2
195. Tautvydas Zaurynas Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.1
196. Nojus Verbickas Raseinių „Raseiniai" 1.1
197. Dominykas Drazdas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
198. Kęstutis Jurgelevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
199. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
200. Emilijus Petrauskas Raseinių „Raseiniai" 1.0
201. Dovydas Simonavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 0.9
202. Justinas Sakalauskas Raseinių „Raseiniai" 0.9
203. Dovydas Diemontas Akmenės SC-„Grudita" 0.9
204. Dovydas Korabliovas Jonavos „Jonava-2“ 0.9
205. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.9
206. Matas Gusarovas Vytauto Didžiojo universitetas 0.8
207. Platon Khyzniak LCC tarptautinis universitetas 0.8
208. Lukas Uosis Kelmės „Kelmė“ 0.7
209. Edvinas Juodkus Plungės „Olimpas“ 0.7
210. Martynas Dvylis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.6
211. Mindaugas Košelis Akmenės SC-„Grudita" 0.5
212. Mindaugas Krauza Kelmės „Kelmė“ 0.4
213. Rytis Gutauskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.4
214. Dominykas Meškauskas Kelmės „Kelmė“ 0.4
215. Lukas Tarasevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.4
216. Nojus Sinkevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
217. Kęstutis Jonikas Raseinių „Raseiniai" 0.2
218. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.2
219. Norvydas Žirniavičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 8.2
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.2
3. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 6.1
4. Justas Košys Šilalės „Lūšis“ 5.4
5. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.4
6. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas“ 5.3
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.2
8. Ignas Daukšys Kelmės „Kelmė“ 5.2
9. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 4.8
10. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 4.8
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 1.7
2. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 1.7
3. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.6
4. Karolis Pupinis Kauno „Atletas“ 1.4
5. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 1.2
6. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 1.0
7. Rytis Sasnauskas Tauragės „Fortūna-Agava“ 0.9
8. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 0.8
9. Gytautas Kibelkis Plungės „Olimpas“ 0.8
10. Eimantas Žilius LCC tarptautinis universitetas 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 6.4
2. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.3
3. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 5.4
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.3
5. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 5.2
6. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 5.1
7. Simas Sakalauskas Jonavos „Jonava-2“ 4.9
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.6
9. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 4.5
10. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 4.5
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 2.2
2. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.2
3. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
4. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 2.1
5. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 2.1
6. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
7. Šarūnas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.0
8. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 2.0
9. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 2.0
10. Lukas Grabauskas Vytauto Didžiojo universitetas 2.0
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Daukšys Kelmės „Kelmė“ 4.3
2. Lukas Grabauskas Vytauto Didžiojo universitetas 4.0
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.8
4. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 3.6
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.5
6. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 3.4
7. Margiris Vaznaitis Jonavos „Jonava-2“ 3.4
8. Šarūnas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 3.4
9. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 3.1
10. Justas Košys Šilalės „Lūšis“ 3.0
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 95.5
2. Ignas Daukšys Kelmės „Kelmė“ 90.0
3. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 90.0
4. Nerijus Mika Akmenės SC-„Grudita" 87.8
5. Augustinas Venckus LCC tarptautinis universitetas 87.2
6. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 86.5
7. Mantas Rūbštavičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 86.1
8. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 86.0
9. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 85.7
10. Martynas Boboriko Ukmergės „Olimpas“ 85.7
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 70.2
2. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 67.9
3. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas“ 67.6
4. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 66.7
5. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 65.9
6. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 65.5
7. Gytis Neimantas Kauno „Atletas“ 64.8
8. Valdas Undraitis Šilalės „Lūšis“ 64.8
9. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 64.4
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 63.2
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Jokūbas Švambaris Akmenės SC-„Grudita" 45.1
2. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 44.7
3. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 43.8
4. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas“ 42.7
5. Dominykas Bučas Biržų „Biržai-KKSC“ 42.4
6. Gustas Giedraitis Kauno „Atletas“ 41.0
7. Valdas Undraitis Šilalės „Lūšis“ 40.9
8. Justas Janulis Akmenės SC-„Grudita" 40.7
9. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas“ 40.3
10. Žilvinas Kubilius Ukmergės „Olimpas“ 40.3
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų