"Telšiai" - LKF taurės pusfinalyje

Jonavos SK

Sunkiai šiame sezone sustabdomi Telšių "Telšiai" prasibrovė į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) organizuojamos Mažosios taurės pusfinalį ir kovos dėl medalių. Atsakomajame ketvirtfinalio mače su Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) trečią vietą reguliariajame sezone užimančia Jonavos "Petrochema", telšiškiai nusileido 59:69 (12:14, 11:13, 12:18, 24:24). Tačiau šio rezultato jiems užteko, kad patektų tarp 4 stipriausių, kadangi mačą namuose laimėjo 13 taškų skirtumu.

Rungtynių nuotraukų albumas

Po apylygės pirmosios rungtynių dalies, šeimininkų pranašumas išryškėjo po ilgosios pertraukos. Prieš lemiamą ketvirtį "Telšiai" jau turėjo 11 taškų deficitą. Paskutinio kėlinio metu RKL atstovai neleido varžovams dar labiau įsibėgėti. Negana to, patys buvo sumažinę atsilikimą iki 5 taškų. Visgi perlaužti mačo eigos nepavyko. Tačiau galutinis rezultatas - džiuginantis, iškovota vieta tarp 4 stipriausių.

"Telšius" į priekį vedė Mindaugas Stropus ir Rokas Danielius, atitinkamai pelnę 19 ir 15 tašų. Tomas Domarkas pridėjo 10.

Jonavos komandoje pasižymėjo 15 pelnęs Tadas Sebeziovas ir 13 surinkęs Henrikas Vorotnikovas.

Pusfinalyje Telšių komandos lauks Marijampolės "Sūduvos-Mantingos" ir Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto poros nugalėtojas. Pirmą mačą rezultatu 92:72 laimėjo suvalkiečiai.