"Telšiai" LKF taurėje sutriuškino "Rasus" (foto)

T.Brazausko

Nesinori anksčiau laiko "Telšių" krepšininkams kabinti bronzos medalių LKF Mažosios taurės turnyre, ypač žinant pusfinalio scenarijų, kuomet po pirmų serijos rungtynių nepadėjo 13 taškų persvara. Tačiau matyt tik didžiausi pesimistai galėtų teigti, kad 41 taško pranašumą įmanoma iššvaistyti.

Rungtynių nuotraukų albumas Facebook'e

LKF turnyre Telšių "Telšiai" pirmose mažojo finalo serijos rungtynėse prieš puikiai pažįstamus RKL praėjusio sezono čempionus Raseinių "Rasus" parodė ambicijas. Nė minutės varžovams pirmauti neleidę telšiškiai iškovojo stulbinančią pergalę 96:55 (26-17, 20-23, 29-11, 21-4).

Jei pirmoje rungtynių pusėje mačas dar panašėjo į lygiaverčių varžovų dvikovą, tai po pertraukos žiūrovams teko mėgautis nebent tuo, kad jų miesto komanda užtikrintai didina pranašumą.

Šiame susitikime nesustabdomi buvo abu "Telšių" aukštaūgiai - Mindaugas Tamušauskas ir Mindaugas Norkus, atitinkamai pelnę 20 ir 19 taškų.

Raseinių "Rasų" komandoje išsiskyrė 25 taškus pelnęs Giedrius Kurtinaitis. Valdemaras Savostjanovas surinko 10.

Lemiamos serijos rungtynės vyks sausio 27 dieną Raseinių "Karpynės" arenoje.