Sausio viduryje broliai Ballai patikrins jėgas prieš SIL-RKL ekipą

2018-01-08 19:36:29

SIL-RKL B diviziono B grupės turnyro lentelės viduryje žengianti Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ ekipa sužais vienerias runtgynes „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre, kuriame įsitikins, ko yra verti Prienų–Birštono „Vytautą“ papildę broliai Ballai.

Atvykus broliams LiAngelo bei LaMelo, „Vytautas“ nusprendė pasitraukti iš Baltijos krepšinio lygos (BBL) turnyro ir suorganizavo „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklą, kurio tikslas – pasirodyti talentingiems Lietuvos klubų žaidėjams prieš didelę krepšinio gerbėjų auditoriją ir suteikti garsiesiems broliams žaidybinės praktikos.

„Vytautas“ pasiekė susitarimą su socialiniu tinklu „Facebook“ ir puslapiu „Ballislife“, kurie dvikovų ciklą transliuos tik „Facebook“ vartotojams. Akistatos bus pasiekiamos ir JAV auditorijai, kuri juos galės stebėti per „Facebook Watch“ platformą, o visame pasaulyje „Vytauto“ ir „Lietuvos ryto-2“ mačą bus galima stebėti per „Ballislife HS Basketball Weekly Showcase show“ puslapį.

Vilniečiai, iškovoję 6 pergales ir patyrę 5 pralaimėjimus, po 11 turų SIL-RKL B diviziono B grupėje dalinasi 6–7 poziciją su „Kupiškiu“.

„Vytauto“ ir „Lietuvos ryto-2“ rungtynės įvyks sausio 15-ąją dieną. Dvikovos pradžia – 20.30 val.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.