"RKL Summer 3x3 2018" nugalėtojams atiteks 1000 EUR

2018-07-05 14:29:55

Praėjusiais metais didelio susidomėjimo sulaukęs gatvės krepšinio turnyras "RKL Summer 3x3" grįžta. Praėjusiais metais įspūdingą prizinį fondą suformavęs sporto renginys nemažins kartelės ir šiemet - už pirmą vietą žadama net 1000 EUR premija. 

Regionų krepšinio lyga (RKL) kartu su muzikos, pramogų ir menų festivaliu "Karklė Live Music Beach 2018" surengs jau antrą šios serijos turnyrą - "RKL Summer 3x3 2018". Šįkart rugpjūčio 18 d. vyksiančių varžybų svarba dar labiau išaugs, kadangi dalyviai varžysis ne tik dėl didelio prizinio fondo, bet ir dėl FIBA reitingo taškų. 

"Praėjusiais metais RKL rengė pirmą savo gatvės krepšinio turnyrą. Norėjome suderinti vasariškas pramogas, bet kartu ir priminti, kad naujas krepšinio sezonas ne už kalnų. Renginys tikrai pasiteisino, tad šiemet norime dirbti toliau ir kelti kartelę. Labai džiaugiamės, kad galime pakviesti krepšininkus į pajūrį ir pasiūlyti ne tik azartiškas kovas krepšinio aikštelėje, bet ir geriausias pramogas su garsiausiais pasaulio atlikėjais", - sakė RKL komunikacijos vadovas Edvinas Kasulaitis. 

Karklėje vyksiančiame turnyre, kaip ir priklauso, vyraus festivališka atmosfera – gerą sportininkų bei žiūrovų nuotaiką užtikrins specialią programą ruošiantis didžėjus ir kitos pramogos.

"Labai stengiamės, kad festivalyje sau patinkančias pramogas rastų visi čia atvykę svečiai. Koncentruojamės ne tik ties geriausia muzika, bet ir kuo įvairesnėmis pramogomis. Viena tokių bus ir krepšinio turnyras. Kviečiame krepšininkus praleisti smagų savaitgalį prie jūros, o kartu ir pasivaržyti dėl solidaus prizinio fondo", - mintimis dalijosi vienas Karklės festivalio organizatorių Darius Kalinauskas. 

Turnyre komandos bus padalintos į grupes po 4-5. Pirmame etape komandos sužais su visomis grupes varžovėmis, o vėliau bus surengtos atkrintamosios varžybos. Komandos nebus skirstomos į amžiaus grupes.

Turnyro taisyklės numato, kad komandas gali sudaryti 3-4 žaidėjai. Dalyvauti negali sportininkai, praėjusiame sezone rungtyniavę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), taip pat aukščiausiose ir antrose užsienio lygose. RKL žaidėjams apribojimų nėra.

Dalyvavimas „RKL Summer 3x3 2018“ turnyre – nemokamas. Dalyviams tereiks itin palankia kaina įsigyti festivalio bilietą.

Komandų registracija vykdoma iki rugpjūčio 14 dienos 12 val. el. paštu edvinas@rkl.lt. Registruojantis reikia parašyti komandos narių vardus, pavardes, gimimo metus ir komandos pavadinimą. Visiems komandos nariams bus suteiktas specialus nuolaidos kodas, su kuriuo jie galės įsigyti bilietus į festivalį už specialią kainą.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.