Pratęsimas "Rasų" entuziazmo nesugniuždė - finale 2:0

V.Judicko

"Rasų" fenomenas tęsiasi. Antrose EMSI-RKL A diviziono finalo serijos rungtynėse pergalę vėl šventė Raseinių komanda. Šįkart savo arenoje žaidę raseiniškiai tik po pratęsimo sugebėjo palaužti Tauragės krepšinio klubo pasipriešinimą - 87:75 (17:18, 21:24, 22:15, 12:15, 15:3).

Tikras nervų karas užvirė nuo pat pirmosios rungtynių minutės. Iš viso pirmaujanti komanda keitėsi net 12 kartų ir 11 kartų rezultatas buvo lygus. Nieko stebėtino, kad per 40 pagrindinio laiko minučių ekipos nesugebėjo išsiaiškinti, kuri šiandien stipresnė. Dar likus minutei iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos rezultatas po raseiniškio Gedimino Butkaus dviejų taškų su pražanga tapo lygus 72:72. O per likusį laiką nei viena komanda nebesugebėjo persverti rezultato.

Visgi, "Rasai" dar kartą įrodė, kad rungtynių pabaigoje gali sukurti tikrą pragarą varžovams. Jei pirmose finalo rungtynėse jie lemiamą kėlinuką laimėjo 23:7, tai šįkart pratęsimo metu jie įmetė 15, o varžovams leido pataikyti vos 3 taškus.

Nugalėtojams šįkart daugiausiai taškų pelnė Gediminas Butkus - 23. Valdemaro Savostjanovo sąskaitoje - 14 taškų.

Tauragės krepšinio klubo gretose rezultatyviausiai žaidė Janas Jurgo, pelnės 25 taškus. Liudas Radavičius surinko 20.

Trečias finalo serijos mačas vyks balandžio 18 d (penktadienį) Tauragėje.