Lemiamas minutes pavyzdingai sužaidusi „Lūšis“ triumfavo B diviziono finalo starte

2018-04-15 15:40:02

SIL-RKL B diviziono lyderė Šilalės „Lūšis“ pratęsė savo pergalių seriją, tačiau pirmasis finalo akistatų su „Kelme“ mačas buvo itin atkaklus. Palaikomi savų sirgalių silališkiai atsilaikė ir nugalėjo rezultatu 87:83.

Beveik tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, tačiau sėkminga šeimininkų atkarpa, pasibaigusi Donato Zemliausko tolimu metimu, kiek atotilno „Lūšį“ nuo varžovų (66:56). Vis dėlto per beveik šešias minutes „Kelmė“ uždarė varžovų puolimą ir 33-iąją minutę išsiveržė į priekį (73:68).

Per likusį laiką virė tikras nervų karas, tačiau jame pranašumą įrodė šeimininkai, kurie per ilgą laiką antroje ketvirto kėlinio pusėje praleido vos vieną tašką. Fantastiškas rungtynes sužaidęs Aivaras Galkauskas pataikė iš toli ir priartino svečius (83:86), tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti.

„Lūšis“ apgynė savo tvirtovę, iškovojo pergalę rezultatu 87:83 ir finalo serijoje išsiveržė į priekį – 1:0.

„Lūšis“: M.Čepauskas 27 (6/10 tritaškiai, 6 rez. perd.), J. Košys 17 (6 atk. kam.), D.Zemliauskas 15 (7 atk. kam.), J.Gustas 12 (7 atk. kam.).

„Kelmė“: A.Galkauskas 45 (13/17 dvitaškiai, 12 atk. kam., 58 naud. bal.), A.Čepulis 14 (3/6 tritaškiai), L.Sėjūnas 8 (6 atk. kam.).

Antrosios serijos rungtynės Kelmėje įvyks balandžio 18-ąją dieną. Mačo pradžia – 19 val.

Savo ruožtu pirmame mažojo finalo mače netikėtai itin lengvą pergalę iškovojo Tauragės „Fortūna-Agava“, namuose net 87:52 sutriuškinusi Klaipėdos „VKKM-Neptūną“.

Antroji ekipų akistata balandžio 17-ąją dieną įvyks uostamiestyje.