„Kelmė“ pradėjo kloti pamatus iššūkiams A divizione

2018-04-12 15:20:04

SIL-RKL B diviziono pusfinalio serijoje Tauragės „Fortūną-Agavą“ rezultatu 2:1 įveikusi „Kelmė“ ruošiasi finalo akistatai su Šilalės „Lūšimi“ ir artėjantiems iššūkiams A divizione.

„Kelmės“ komanda, kurioje rungtyniauja ir patarimus jaunimui žarsto Arvydas Čepulis bei Vaidas Pauliukėnas, kelyje iki finalo eliminavo tris varžovus: Kauno „Perkūną-Vytritą“, Rokiškio „Feniksą“ ir „Fortūną-Agavą“. Su tauragiškiais teko labiau paprakaituoti, kadangi pirmasis serijos mačas Kelmėje buvo pralaimėtas 66:68.

Antrame susitikime pavyko laimėti nervų karą (68:62), o trečiame – iškovoti užtikrintesnę pergalę rezultatu 84:74. Anot komandos trenerio Tomo Savicko, paskutinės rungtynės klostėsi pagal „Kelmei“ palankų scenarijų.

„Tiek vakar Kelmėje, tiek antrame mače Tauragėje pralaimėjome pirmuosius kėlinius. Pradėjome silpniau, bet galutiniame rezultate kopėme, kopėme ir laimėjome. Pirmasis susitikimas buvo kitoks – ten subyrėjome ketvirtame kėlinyje. Svarbu tai, kad vieną iš lyderių – Darių Gricių – pavyko pristabdyti, nors kitus – ne iki galo. Visgi bendrame rezultate – mes finale.

Įtampa mūsų pusfinalyje neslėgė, nes savęs favoritais nelaikėme. Su „Fortūna-Agava“ reguliariajame sezone pasidalinome po pergalę, tad buvo neaišku, kurie stipresni. Labai rimtai ruošėmės tiek ketvirtfinaliui, tiek pusfinaliui. Įveiktas Rokiškio „Feniksas“ taip pat buvo stiprus ir kovingas varžovas. Darėme video peržiūras ir tai padėjo“, – pagrindinius pergalės akcentus išskyrė treneris.

Šis sezonas kelmiškiams susiklostė kur kas sėkmingiau negu pastarieji. „Kelmė“ kaip reikiant pagerino savo rezultatą, o patekdama į finalą – užsitikrino vietą kito sezono A divizione. T.Savickas sutinka su tuo, kad ekipos laukia rimti iššūkiai, tad jiems jau yra pradėta ruoštis.

„Mūsų pagrindinis siekis buvo pagerinti praėjusio sezono rezultatą, kai likome septinti, pralaimėję ketvirtfinalyje „Trakams“. Uždavinys minimum – patekti į ketvertą.

Jau pradėjome kalbėtis dėl finansavimo su rėmėjais ir savivaldybės atstovais dėl žaidimo A divizone. Žinome, kad bus daugiau rungtynių ir piniginių išlaidų. Žaidėjams teks žaisti ne kartą per savaitę, o du. Pas mus beveik visi žaidėjai dirbantys, tad reikės ir su jais pakalbėti apie tai“, – pasakojo „Kelmės“ atstovas.

Pirmasis finalo serijos, vyksiančios iki dviejų pergalių, susitikimas įvyks balandžio 15-ąją dieną Šilalėje. Ten „Lūšies“ ir „Kelmės“ akistata prasidės nuo 14 val.

Tą pačią dieną Tauragėje įvyks mažojo finalo pirmosios rungtynės tarp „Fortūnos-Agavos“ ir Klaipėdos „VKKM-Neptūno“. Mačo pradžia – 19.30 val.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.